20.9 C
Warszawa
niedziela, 28 maja, 2023

Citylight reklama – o czym mowa w praktyce?

Obecnie od odpowiedniej reklamy zależy to, jaki będzie odbiór marki, jakie pojawią się zyski ze sprzedaży i jak szybko firma zapisze się w pamięci potencjalnych klientów. Stosuje się na przykład reklamę na ulicach, w przestrzeni miejskiej. Jest ona łatwa do zauważenia i nie wprowadza dysonansu estetycznego.

Gabloty reklamowe a citylight

Jedną z popularniejszych ostatnio form jest citylight reklama. Występuje wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na większą reklamę, albo gdzie nie można stosować innych form (przy budynkach instytucji, na starówkach). Cechą charakterystyczną tej formy są stosunkowo małe rozmiary, żywe kolory oraz podświetlenie tyłu gabloty.

Plakaty citylight umieszcza się mniej więcej na wysokości wzroku. Umożliwiają to specjalne gabloty wytwarzane np. z profili aluminiowych. Przednią część instalacji chroni powierzchnia szklana, która dodatkowo uwypukla efektowną reklamę. Wysoce estetyczny wygląd plakatu to zasługa doświadczonych grafików.

Wyświetlacze reklamowe w przestrzeni miejskiej

Popularność reklamy tego typu sprawia, że jest coraz częściej stosowana nawet w małych miejscowościach albo przeciwnie – w samym centrum aglomeracji. Reklama citylight – jak można powiedzieć – wręcz pasuje do miasta. Rozwiązania są bardzo estetyczne i wizualnie mogą prezentować się różnorodnie, co ułatwia dopasowanie.

Mając duże pole robocze można inwestować w bardziej skomplikowaną reklamę, ale przeważnie miejsca jest dość mało. W takiej sytuacji warto wykorzystać zalety reklamy citylight. Odpowiednio opracowana grafika będzie przyciągała uwagę dzięki doborowi barw i skupieniu światła na obrazie.

Plakaty citylight – obecne w każdym mieście

Wysokiej jakości produkcja gablot citylight zapewnia doskonałe rezultaty, jeśli ktoś zdecyduje się skorzystać z takiej reklamy. Gabloty same w sobie są bardzo estetyczne. Zaciekawiony odbiorca podchodzi i zachwyca się kontrastowymi barwami i wysokiej jakości drukiem. Podświetlenie sprawia, że grafika widoczna jest w różnych warunkach pogodowych.

Podsumowując, reklama citylight ma wiele zalet, na czele których stoi wysoka estetyka. Dzięki wizualnej efektowności i podświetleniu, za pomocą tej reklamy można upiększyć otoczenie. Nie jest to przeszkoda taka jak duże bilboardy reklamowe.

Najnowsze artykuły