9.6 C
Warszawa
sobota, 24 lutego, 2024

Jakie usługi oferuje kancelaria adwokacka?

Kancelaria adwokacka to instytucja, która oferuje szeroki zakres usług prawnych dla osób fizycznych i firm. Zwykle składają się one z porad prawnych, reprezentowania klientów przed sądami oraz negocjowania i sporządzania umów.

Kogo zatrudnia kancelaria adwokacka?

Kancelaria adwokacka zatrudnia przede wszystkim adwokatów, którzy są wykwalifikowanymi prawnikami posiadającymi uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata. Adwokaci to osoby, które ukończyły studia prawnicze, zdali egzamin adwokacki oraz odbyli staż w kancelarii adwokackiej. Mają oni wiedzę i doświadczenie w różnych dziedzinach prawa, a także umiejętności negocjacyjne i procesowe. Kancelaria adwokacka w Przemyślu zatrudnia pracowników administracyjnych i pomocniczych, takich jak sekretarze, asystenci, specjaliści ds. marketingu, księgowości czy IT. 

Pracownicy ci zajmują się codzienną obsługą kancelarii i klientów, zapewniając sprawną organizację pracy oraz wsparcie w procesie prowadzenia spraw.

Co takiego ma w ofercie kancelaria adwokacka?

Kancelaria adwokacka oferuje porady prawne w zakresie różnych dziedzin prawa, takich jak prawo cywilne, karne, pracy, handlowe, podatkowe, nieruchomości i wiele innych. W zależności od potrzeb klienta adwokat może udzielać porad pisemnych, telefonicznych lub stacjonarnych.

Adwokaci z kancelarii adwokackiej pomagają przygotować dokumentację i wnioski procesowe, prowadzą negocjacje ze stroną przeciwną oraz reprezentują klientów w trakcie rozpraw sądowych. Oferują usługi w zakresie negocjowania i sporządzania umów. Mogą pomóc w negocjacjach z kontrahentami oraz w sporządzaniu umów kupna-sprzedaży, dzierżawy, najmu, umów o dzieło, umów zlecenia, umów o współpracy oraz wiele innych. Kancelaria adwokacka oferuje również usługi w zakresie windykacji należności. Agnieszka Turczak-Drozd Adwokat Kancelaria Adwokacka i prawa kanonicznego może pomóc w dochodzeniu roszczeń klienta, np. poprzez wysyłanie wezwań do zapłaty, negocjacje z dłużnikami oraz prowadzenie postępowań egzekucyjnych.

Kancelaria adwokacka oferuje szeroki zakres usług prawnych dla osób fizycznych i firm. Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej, skorzystaj z usług kancelarii adwokackiej.

Najnowsze artykuły