-3.3 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Marmur, granit, co z pielęgnacją?

Od dawna zastanawiałam się nad wyborem blatów kuchennych wykonanych z drogocennych kamieni dostępnych na rynku, jednak za każdym razem spotykałam się ze słowami, że po mimo ładnego i luksusowego wyglądu z czasem tracą one swój blask.

Odpychało mnie to więc od zakupu marmurowych czy też granitowych blatów, ponieważ ich ceny nieraz powalały na kolana, a z opinii innych usłyszałam, że jakość nie jest tu wprost proporcjonalna. Po kolejnych próbach obalenia w mojej głowie mitów na ten temat, trafiłam na stronę firmy AKEMI https://www.e-akemi.com/. Jest to firma zajmująca się produkcją preparatów do pielęgnacji powierzchni wykonanych z kamieni naturalnych i sztucznych.

Na rynku króluje ona od osiemdziesięciu lat co czyni ich mistrzami w tej branży i świadczy o doświadczeniu. Dodatkowo składy poszczególnych preparatów są wciąż udoskonalane tak aby spełniały wymogi rynku międzynarodowego na arenie firm produkujących chemiczne środki do pielęgnacji kamienia. Dowiedziałam się, że jeśli chce aby moje blaty zachowały swój wygląd muszę postawić na ich impregnację. AKEMI oferuje preparaty do impregnacji marmuru, granitu czy piaskowca więc dla każdego klienta znajdzie się coś odpowiedniego, a znaleźć je można na stronie internetowej WWW https://www.e-akemi.com/impregnaty-do-kamienia-c-1.html.

Dzięki odkryciu tej firmy postanowiłam spróbować i wydać trochę pieniędzy na nowe marmurowe blaty. Postanowiłam też obalić mit, który mówił, że marmur wchłania każdą tłustą plamę i jest go łatwo zadrapać i zmatowić. Zanim firma remontowa zamontowała nowe blaty ja skorzystałam z oferty marki AKEMI i zamówiłam preparat impregnujący, czyszczący oraz pielęgnujący do powierzchni wykonanych z marmuru. Proces składania zamówienia jak i jego dostarczenie przebiegł naprawdę łatwo i przyjemnie, a nie całe 4 dni później kurier zawitał do moich drzwi wraz z preparatami. Z kolei impregnacja marmuru nie należy do najłatwiejszych, ale przyniosła oczekiwane przeze mnie efekty. Mój blat nie stracił swojego blasku, a po mimo upływających lat nie pojawiły się na nim zadrapania czy uszkodzenia. Odpowiednia pielęgnacja zapobiega wszystkim usterkom o które tak się bałam i przez które odkładałam zakup marmurowych blatów o kolejne miesiące.

Do dziś korzystam z produktów oferowanych przez firmę AKEMI i wciąż jestem zachwycona efektami użycia preparatów przeznaczonych do pielęgnacji. Dziś już wiem, że nie warto kierować się w życiu opinią ludzi, którzy nie mają podstaw do rozdawania rad. Za to wiem, że jeśli chcemy zadbać o nasze domostwo musimy zasięgnąć pomocy u profesjonalistów, a profesjonalistami w tej dziedzinie na sto procent jest firma AKEMI.

Marka Akemi to jakość i profesjonalizm, która daje o sobie znaki za sprawą perfekcji, z jaką są wykonane wszystkie zadania. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, fachowcy służą poradą i z pewnością pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania.


Materiał Partnera

Najnowsze artykuły