16.5 C
Warszawa
poniedziałek, 2 października, 2023

Praca dla Ukraińców w firmie kosmetycznej – jak szukać specjalistów?

Polskie firmy coraz chętniej zatrudniają Ukraińców. Uchodźcy, którzy przybywają do naszego kraju otwarci są na podjęcie dobrej pracy zarobkowej. Ich wykształcenie kierunkowe pozwala na zatrudnienie w wielu branżach w których potrzebni są głównie specjaliści. W jaki więc sposób znaleźć osoby zainteresowane pracą w firmie kosmetycznej? Podpowiadamy.

W jakich branżach dostępna jest praca dla Ukraińców?

Praca dla Ukraińców w Krakowie oraz w wielu innych, dużych miastach dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Coraz większa liczba firm jest w pełni świadoma tego, że braki wśród polskich pracowników można efektywnie zastąpić poprzez zatrudnianie osób, które przyjeżdżają z Ukrainy. Oprócz prac typowo fizycznych i manualnych, dużo wakatów dotyczy wysokich stanowisk, w tym specjalistycznych.

Najwięcej pracy dla Ukraińców, którzy posiadają bardzo konkretne umiejętności można znaleźć między innymi w branży medycznej, usługowej oraz w przemyśle. Wiele osób pracuje na magazynach oraz na produkcji. Fachowcy potrzebni są także w branży budowlanej, transportowej oraz rolniczej. Pracodawcy chętnie zatrudniają nawet osoby bez znajomości języka polskiego.

Praca dla Ukraińców – jak szukać specjalistów do firmy kosmetycznej?

Widać wyraźnie zwiększone zapotrzebowanie na pracowników, którzy mogą rozpocząć swoją karierę w branży kosmetycznej. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się praca dla Ukraińców Avon. W zakresie obowiązków osoby zatrudnionej jest zbieranie zamówień od osób zainteresowanych ofertą kosmetyków tej firmy. Zajęcie nie jest wymagające i istotną zaletą są przede wszystkim elastyczne godziny pracy. Wysokość zarobków zależy proporcjonalnie od zaangażowania.

Poszukując pracowników do firmy kosmetycznej warto skorzystać z usług firm, które zajmują się pośrednictwem. To właśnie do nich zgłaszają się osoby z Ukrainy w poszukiwaniu interesujących ofert pracy. Agencje pracy tymczasowej pośredniczą w zatrudnieniu oraz otwierają firmom możliwości znalezienia dobrze wykwalifikowanych pracowników zza wschodniej granicy.

 

Najnowsze artykuły