16.1 C
Warszawa
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Butla z helem do balonów na imprezę. Gdzie zamówić?

Napompowane helem balony unoszą się w powietrzu, dając dekoracyjny efekt. Gdy chcesz przygotować taką ozdobę na imprezę, sprawdź, gdzie można zaopatrzyć się w butle z helem!

Dlaczego warto skorzystać z butli z helem?

Balony to idealny dodatek imprezowy. Świetnie nadają się do dekoracji domu, mieszkania, ale również sali czy podwórka. Stanowią też wspaniały podarunek na różne okazje.

Do dyspozycji są różne rodzaje balonów, w tym balony gumowe oraz balony foliowe. Występują w wielu kolorach, kształtach i mogą mieć też dekoracje, na przykład mogą być wypełnione konfetti. Wszystkie z nich mogą być pompowane helem. Wtedy unoszą się w górę i mogą służyć do tworzenia pięknych dekoracji.

Balony z helem bardzo często używane są do przygotowania dekoracyjnych bukietów balonowych, które można umieścić na podłożu albo na stołach. Świetnie wyglądają również balony umieszczone pod sufitem budynku. Ponadto można tworzyć z nich balonowe boksy, czyli duże podarunki, wewnątrz których znajdują się balony. Możliwości są zatem nieograniczone.

Butle z helem – zakup i wynajem

Aby napompować balony helem, potrzebna będzie butla z tym gazem. Gdy chodzi o butle z helem Kraków jest miastem, gdzie można zarówno zakupić butle, jak i zdecydować się na ich wynajem.

Zakup butli z helem dotyczy przede wszystkim jednorazowych pojemników, które nie nadają się już do ponownego napełnienia. Są one oferowane w przystępnych cenach i zależnie od pojemności pozwalają na napompowanie od kilkunastu do kilkudziesięciu balonów średniej wielkości.

W przypadku wynajmu można zdecydować się na butle z helem o zróżnicowanych pojemnościach. Te największe pozwalają na napompowanie nawet ponad 150 balonów. Trzeba jednak pamiętać o tym, że po zużyciu należy oddać butlę do wypożyczalni, aby odzyskać wpłaconą za nią kaucję.

Warto wskazać, że zamówienie na butle z helem jest możliwe również za pośrednictwem internetu. Można wtedy sprawdzić dokładnie ceny oraz lokalizację firmy, która dostarcza tego typu wyposażenie do klientów.

W sklepach internetowych można też zakupić potrzebne balony i dodatki, między innymi żele uszczelniające, które zapobiegają szybkiemu ulatnianiu się helu.

Jaki jest koszt butli z helem?

Ceny związane z zakupieniem albo wynajęciem butli z helem są zależne od jej pojemności. W przypadku butli pozwalającej na napompowanie około 50 balonów trzeba liczyć się z kosztem około 150 złotych. Z kolei duża butla umożliwiająca przygotowanie około 150 balonów będzie kosztem rzędu 300 złotych.

Więcej informacji o ofertach i aktualne ceny można znaleźć już teraz na stronach firm oferujących butle z helem.

Najnowsze artykuły