16.5 C
Warszawa
wtorek, 3 października, 2023

Czym wyróżniają się profesjonalne środki czystości?

Środki czystości dostępne na sklepowych półkach i środki używane przez profesjonalne firmy sprzątające, znacząco różnią się od siebie. Chemia profesjonalna to wysokiej jakości środki czyszczące, które swoje zastosowanie mają w hotelarstwie, gastronomii czy w przemyśle. Jakie są cechy charakterystyczne profesjonalnej chemii do sprzątania?

Cechy chemii gospodarczej

Jedną z cech profesjonalnej chemii do czyszczenia powierzchni, którą oferuje Firma Pectus Serwis, jest jest wydajność. Profesjonalna chemia do czyszczenia jest bardzo wydajna, gdyż została wyposażona w specjalne dozowniki, które ułatwiają nakładanie środka czystości.

Produkty chemii profesjonalnej są dużo bardziej skoncentrowane, co pozwala na zużycie mniejszej ilości produktu. To oznacza realne oszczędności, nawet jeśli cena butelki preparatu profesjonalnego i z półki konsumenckiej jest taka sama. Chemia profesjonalna używana jest wszędzie tam, gdzie przewijają się setki osób, czyli w w miejscach takich jak: szpitale, szkoły, restauracje, hotele, magazyny, toalety publiczne, warsztaty czy centra handlowe.

Chemia profesjonalna a chemia domowa

Może się wydać, że chemia używana przez specjalistyczne firmy sprzątające a chemia,którą znajdziemy na sklepowych półkach nie różni się niczym od siebie. Nic bardziej mylnego. Profesjonalne środki czystości mają zupełnie inny skład i stężenie niż domowe środki czystości. To nie tylko pozwala na dokładniejsze sprzątanie, ale również na lepszą wydajność produktu. Profesjonalna chemia sprzątająca to produkty, które dedykowane są do konkretnej sprzątanej powierzchni.

Wybierając produkty do sprzątania domu, nie potrzebujemy produktów bardzo silnie działających, gdyż dostępne na rynku środki skutecznie poradzą sobie z zabrudzeniami, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Miejsca publiczne czy hale przemysłowe, ze względu na ilość ludzi, która się przez nie przewija, wymagają znacznie silniejszych preparatów. Muszą sobie one poradzić nie tyli z brudem, ale również zdezynfekować czyszczone powierzchnie.

Najnowsze artykuły