-2.8 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Hurtownia gastronomiczna online hybryda-gastro.pl – najlepszy sprzęt w najniższych cenach

Chcesz wyposażyć restaurację, pub, bar lub firmę cateringową w najlepszy sprzęt gastronomiczny. W sklepie internetowym hybryda-gastro.pl na firmy czeka rozbudowana gama markowych urządzeń dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Właściwie dobrany sprzęt gastronomiczny jest w stanie zapewnić nie tylko większą wygodę przygotowywania posiłków, ale również dba o ich jakość i bezpieczeństwo. Do dyspozycji firm w branży gastronomicznej jest pełna gama urządzeń. Od czego rozpocząć ich poszukiwania? Najlepiej od wybrania dobrego sklepu, który będzie mógł je dostarczyć.

Hurtownia gastronomiczna hybryda-gastro.pl

Hurtownia hybryda-gastro.pl specjalizuje się w dostawie produktów dla firm w branży gastronomicznej.

Asortyment hurtowni włącza markowe produkty wyróżniające się nowoczesnymi technologiami, niezawodnym działaniem oraz wysoką jakością wykonania, dzięki czemu mogą one posłużyć na lata, pomagając w przygotowywaniu i przechowywani posiłków.

Jakie produkty oferuje hurtownia hybryda-gastro.pl?

W hurtowni internetowej hybryda-gastro.pl można kupić produkty sygnowane znanymi markami, między innymi od takich producentów jak Hendi, Fagor, Brita, Tom-Gast, Rational, Polgast, Stalgast, Unox, Hobart.

Wśród sprzętów gastronomicznych oferowanych przez hurtownie znajdują się:

  • Frytownice gastronomiczne – niezbędne urządzenie w każdej restauracji, pubie czy barze, za jego pomocą można nie tylko przygotowywać frytki, ale także innego rodzaju dania smażone na głębokim tłuszczu. Duże pojemności frytownic gastronomicznych pozwalają na jednorazowe przygotowanie dużych porcji.
  • Kotły warzelne gastronomiczne – za pomocą kotłów warzelnych można przygotowywać szeroką gamę potraw. Urządzenia te oferowane są jako elektryczne i gazowe. Różne pojemności i dodatkowe funkcje, na przykład gotowania na parze, pozwalają na łatwe przyrządzanie wielu dań.
  • Taborety elektryczne gastronomiczne – dzięki taboretom elektrycznym stosowanym w gastronomi można łatwo przygotowywać różne typy postaw w garnkach i na patelniach. Urządzenia te wymagają jedynie podłączenia do źródła energii elektrycznej. Dostępne są w różnych mocach do wyboru.
  • Kuchenki indukcyjne gastronomiczne – coraz częściej w gastronomii stosowane są także kuchenki indukcyjne, które są wygodne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

W hurtowni gastronomicznej hybryda-gastro.pl można kupić także szeroką gamę innych produktów przeznaczonych do lokali gastronomicznych. Sklep zapewnia szybką i bezpieczną dostawę zakupionego wyposażenia bezpośrednio do klienta – od 1000 złotych dostawa jest darmowa.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice

Najnowsze artykuły