16 C
Warszawa
niedziela, 24 września, 2023

Język angielski z native speakerem – Najistotniejsze benefity

O współpracy z native’ami mówi się współcześnie dużo, a konwersacje prowadzone przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym stały się niezwykle poszukiwane. Język angielski z native speakerem, pod okiem komunikatywnego nauczyciela, może zapewnić uczestnikom zajęć wyjątkowe korzyści. Oto najistotniejsze benefity nauki języka angielskiego z native speakerem.

Język angielski z native speakerem to spójny akcent

Obecnie ciężko ustalić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już szacunkowo paręset. Kiedy zachwyca Cię akcent Amerykanów, poszukaj native’a z Stanów Zjednoczonych. Jak Twoim celem jest szkolenie brytyjskiego akcentu, zwróć uwagę na native’ów urodzonych na Wyspach Brytyjskich.

Z nativem nabierasz pewności siebie

Ucząc się języka angielskiego przez lekcje z nativem (np. podczas kursu angielskiego online przez Skype w TalkBack – https://talkback.pl/angielski-przez-skype) nieustannie udoskonalasz swój język. Konwersując z native speakerem doskonalisz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji rozmowy.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

Kiedy kurs angielskiego prowadzi nauczyciel z polski, chęć zwracania się do niego w języku polskim jest ogromna. Nauka angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i bodźcem, co błyskawicznie zaczyna przynosić pozytywne efekty. Doświadczony native wie, jak przełamać barierę w mówieniu po angielsku.

Nauka angielskiego z native speakerem to styczność z prawdziwym językiem

Im bardziej autentyczny jest język, z którym masz kontakt, tym szybciej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Konwersacje z native speakerem to forma nauki, w której odtwarzasz prawdziwą sytuację rozmowy i możesz natychmiast sprawdzać błędy.

Native speaker uczy interesujących faktów

Zajęcia na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań mogą okazać się zdecydowanie krótszą, a w dodatku bardziej interesującą drogą do językowego rozwoju. Oprócz tego nauka języka staje się znacznie prostsza, gdy okazuje się, że Twój nauczyciel jest ciekawym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych pasji.

Najnowsze artykuły