-3.3 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Kubki termiczne z grawerem – zamów dla swojej firmy!

Chcesz podarować swoim pracownikom praktyczne upominki? A może szukasz nowych pomysłów na gadżety reklamowe dla klientów i dla kontrahentów? Postaw na kubki termiczne wykończone grawerem!

Dlaczego warto zamówić grawerowane kubki termiczne?

Kubki termiczne są bardzo praktycznymi produktami. Najczęściej wyposażone są w specjalne podwójne ścianki, dzięki czemu są one w stanie ochronić znajdujące się w nich napoje przed szybką zmianą temperatury. W kubkach tego typu można przechowywać zarówno gorące napoje, na przykład herbatę lub kawę, jak i te zimne, które zapewniają orzeźwienie.

Grawerowane kubki termiczne to jeden z popularnych gadżetów reklamowych, który stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla zwykłych kubków. Ze względu na swoje zastosowanie kubki termiczne z grawerem – https://oznakowane.com/oferta/do-zywnosci-i-napojow/szklanki-reklamowe świetnie nadają się jako podarunek w sezonie jesienno-zimowym, gdy zapotrzebowanie na tego typu produkty rośnie.

Jednocześnie grawerowane kubki termiczne są produktami na tyle uniwersalnymi, że mogą być one zamówione przez firmę działającą w każdej branży.

Rodzaje kubków termicznych

Kubki termiczne są oferowane w wielu wariantach do wyboru, dzięki czemu mogą być one dobrane do konkretnych okoliczności, przeznaczenia oraz budżetu, który posiada firma planująca taki zakup.

Kubki termiczne – rodzaje:

  • Kubki z opaskami antypoślizgowymi – proste i kompaktowe kubki, które wyposażone są w opaski z gumy, silikonu, które zapobiegają wyślizgiwaniu się z dłoni.

  • Kubki z uchwytami – wyposażone w uchwyty jak w zwykłych kubkach.

  • Kubki składane – wykonane z elastycznego tworzywa – pozwalają na złożenie po użyciu, dlatego nie zajmują wtedy dużo miejsca.

  • Kubki samochodowe – mogą być podłączone do gniazdka samochodowego, aby podgrzać znajdujący się w nich napój.

  • Kubki bambusowe – wykończone z użyciem bambusa, który nadaje im naturalny wygląd.

Kubki są także oferowane w różnych pojemnościach i kolorach, dzięki czemu można dopasować je do własnych wymagań, na przykład tak, aby grawerunek był jak najlepiej widoczny.

Gdzie zamówić kubki termiczne z grawerem?

Obecnie kubki termiczne z grawerem są wykonywane przez wiele firm zajmujących się realizacją gadżetów reklamowych na zamówienie klientów. Z ich ofertami można teraz zapoznać się także w sieci.

Zamówienie w firmach dostarczających kubki termiczne z grawerem możliwe jest także w sklepach internetowych. Do złożenia zamówienia konieczne jest wtedy dostarczenie projektu graficznego logo lub innej grafiki, jaka ma być umieszczona na kubkach.

Gotowe kubki termiczne z grawerem mogą być przekazane do klienta już w ciągu paru dni od złożenia zamówienia.

Najnowsze artykuły