-2.2 C
Warszawa
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

W jaki sposób koryguje się odstające uszy w gabinecie medycyny estetycznej?

Odstające uszy to problem natury estetycznej, który bardzo często sprawia, że tracimy pewność siebie. Chociaż taki defekt nie powoduje żadnych problemów zdrowotnych, to niejednokrotnie jest przyczyną dużych kompleksów zarówno u dzieci, nastolatków, jak i w przypadku dorosłych. Na szczęście obecnie istnieje sporo sposobów na to, aby pozbyć się problemu. Jak można skorygować odstające uszy?

Odstające uszy w Przemyślu

Gdzie zrobić odstające uszy w Przemyślu? Problem odstających uszu wcale nie jest taką błahą sprawą, jak mogłoby się wydawać. Jeżeli mamy z tego powodu duże kompleksy, wówczas dobrym rozwiązaniem może okazać się wizyta w gabinecie medycyny estetycznej. Zabieg chirurgiczny, czyli tak zwana otoplastyka cieszy się dużą popularnością i zaleca się jej wykonanie pomiędzy 7 a 19 rokiem życia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby korektę odstających uszu wykonać także u osób dorosłych. Jest to jeden z najczęściej robionych zabiegów na świecie, jest stosunkowo prosty, chociaż wymaga precyzji i doświadczenia lekarza. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, natomiast w przypadku dzieci w znieczuleniu ogólnym, aby dodatkowo nie stresować malucha. Cała procedura trwa około 1,5 godziny i polega na odsłonięciu i wymodelowaniu małżowiny usznej. Nie jest to zabieg mocno inwazyjny i zazwyczaj można opuścić klinikę jeszcze tego samego dnia.

Gabinet medycyny estetycznej w Przemyślu – jaki wybrać?

Nie każdy gabinet medycyny estetycznej w Przemyślu będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania oraz potrzeby. Ważne jest to, aby nie podejmować takiej decyzji zbyt pochopnie, ale dokładnie przemyśleć sprawę i rozważyć wszystkie za i przeciw. Należy również zapoznać się dokładnie z procedurami zabiegowymi oraz przeciwwskazaniami do wykonania takiej korekcji. Najlepiej sprawdzi się klinika medycyny estetycznej z dużym doświadczeniem, która oferuje profesjonalne zabiegi wykonywane przez odpowiednich lekarzy. Dobra klinika medycyny estetycznej z pewnością będzie cieszyła się dobrymi opiniami wśród pacjentów, co więcej będzie oferować kompleksowe usługi typu usuwanie zmarszczek, powiększanie ust czy nici liftingujące.

Najnowsze artykuły