11.6 C
Warszawa
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Awaria iPhone – gdzie szukać pomocy?

Marka Apple od początku swojego istnienia znana jest ze swojej niezawodności, jednak nawet w przypadku telefonów o najlepszych parametrach technicznych mogą przydarzyć się niespodziewane awarie uniemożliwiające bezproblemowe użytkowanie sprzętu na co dzień. Nie jest to jednak powód, dla którego wadliwego iPhone’a trzeba się od razu pozbywać – istnieje wiele sposobów na to, aby uszkodzony smartfon mógł znów być w pełni sprawy. Zatem co zrobić, gdy zepsuje się iPhone?

    1. Naprawa iPhone – Autoryzowany Serwis Apple

Tak jak w przypadku naprawy samochodów, usuwanie usterek w popularnych telefonach z „jabłuszkiem” można zlecić autoryzowanemu serwisowi. Naprawa smartfona u samego producenta polecana jest przede wszystkim ze względu na wysoką jakość usług oraz znajomość charakterystyki urządzeń mobilnych marki Apple. Serwisowanie iPhone’a w ramach gwarancji przysługującej każdemu użytkownikowi na mocy prawa konsumenckiego może być całkowicie darmowe, pod warunkiem, że wymiana czy naprawa wadliwej części jest ujęta w umowie. Co ciekawe, aby oddać zepsutego iPhone’a do autoryzowanego serwisu nie trzeba nawet wychodzić z domu – wystarczy skontaktować się z infolinią Apple, dokonać zgłoszenia serwisowego, a kurier odbiera od nas wadliwy sprzęt i dostarcza do serwisu.

    1. Naprawa iPhone – profesjonalny serwis iPhone

Przywrócenie smartfona do stanu sprzed awarii jest możliwe nie tylko dzięki pomocy Autoryzowanych Serwisów Apple. Na gospodarczej mapie Polski pojawiają się kolejne profesjonalne punkty serwisowe, które mogą pochwalić się wysoką skutecznością w naprawach uszkodzonych iPhonów. Jest to niezwykle przydatna informacja w przypadku, gdy iPhone wymaga serwisowania pogwarancyjnego. Co prawda wciąż można zwrócić się o pomoc bezpośrednio do producenta, jednak usuwanie usterek na całkowity koszt Klienta często wiąże się z wysokimi wydatkami.

Świetnym rozwiązaniem wydaje się profesjonalna naprawa iPhone, który pozwala nie tylko sporo zaoszczędzić, ale przede wszystkim znów cieszyć się sprawnym smartfonem przez wiele kolejnych lat. Wysoka jakość usług serwisowych to w dużej mierze zasługa wykwalifikowanych fachowców specjalizujących się w naprawach iPhone’ów, a także nowoczesnego wyposażenia umożliwiającego błyskawiczne neutralizowanie problemów. To właśnie odróżnia profesjonalne serwisy dla sprzętów firmy Apple od tych mniej wiarygodnych – umiejętności pracowników serwisu nakierowane są tylko i wyłącznie na urządzenia „z jabłuszkiem”, przez co zwiększa się ich efektywność i kompleksowość. Dobry serwis iPhone można bez problemu znaleźć w Warszawie, a także w innych miastach w Polsce bliżej naszego miejsca zamieszkania.

    1. Sprzedaż iPhone’a

Rozwiązaniem nieco bardziej radykalnym jest sprzedaż niesprawnego iPhone’a, który pomimo mniejszych bądź większych uszkodzeń może osiągać stosunkowo korzystne ceny na rynku zbytu. Skąd takie zjawisko? Coraz więcej firm zajmujących się serwisowaniem urządzeń marki Apple skupuje uszkodzone smartfony po okazyjnych cenach, by po dokonaniu niezbędnych napraw sprzedać je kolejnemu nabywcy. Sprzedawanie zepsutych iPhone’ów wbrew pozorom jest dość powszechną praktyką zwłaszcza dla osób, które planowały wymianę telefonu na nowszy model.

Najnowsze artykuły