-3.3 C
Warszawa
piątek, 8 grudnia, 2023

Jak zaplanować zaręczyny w święta?

Zaręczyny to jeden z najważniejszych momentów w każdym związku. Warto więc odpowiednio się do niego przygotować. W tym celu istotne jest zarówno wybranie odpowiedniego pierścionka, jak również momentu w którym damy go ukochanej. Idealnym wydają się być Święta Bożego Narodzenia. To magiczny czas w którym gra świateł, dekoracji i bliskość rodziny sprawiają, że na kilka dni wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Warto więc wykorzystać ten potencjał i poprosić kobietę swojego życia o rękę.

Zaręczyny w święta – wybierz odpowiedni pierścionek zaręczynowy

Pierścionek zaręczynowy powinien przede wszystkim wpisywać się w gust przyszłej narzeczonej. Wybór na rynku jest ogromny, więc warto przyjrzeć się dokładnie temu, jakiego rodzaju biżuterie nosi kobieta naszego życia. Sęk w tym, aby postawić na model, który będzie chętnie nosiła, już bez aspektów sentymentalnych pt. jest piękny, bo jest moim pierścionkiem na zaręczyny. Kolejna ważna kwestia, to rozmiar pierścionka. Jeśli nie znamy go, to po prostu zaprowadźmy partnerkę do jubilera pod pretekstem wyboru prezentu na święta dla rodziny. Można przy okazji zapytać czy któryś z pierścionków jej się nie podoba, może niech przymierzy jakiś, albo inną błyskotkę. Zawsze można jakiś kupić, aby zmylić trop. Trzecim punktem na mapie drogi zakupowej powinien być wybór dobrego jubilera, takiego jak ten: http://www.jubileraura.pl/, który jest na rynku już wiele lat, ma duży wybór pierścionków i profesjonalne doradztwo. To zdecydowanie ułatwi podjęcie decyzji. Nie zaszkodzi także zapoznać się z najnowszymi trendami pierścionków zaręczynowych. Odrobina modnego blichtru nie zaszkodzi.

Zobacz także: https://namaste.com.pl/zareczyny-w-boze-narodzenie-kilka-pomyslow/

Pomysł na zaręczyny w święta

Kiedy już jesteśmy posiadaczami pierścionka, to czas przejść do realizowania zaręczynowego planu. Tutaj można postawić zarówno na położenie go pod choinką jako prezentu, jak i na przykład zawieszenie go na choince w widocznym miejscu. Innym rozwiązaniem będzie zorganizowanie romantycznej świątecznej kolacji, albo też klęknięcie przed ukochaną podczas spotkania w gronie rodziny. Pierścionek może pojawić się na palcu przyszłej małżonki w trakcie podróży do bliskich, albo też z samego rana, po tym, jak już wigilijna kolacja będzie za nami. Sposób w jaki oświadczymy się w święta zależy już tylko od naszej pomysłowości, tego czy będziemy chcieli być z przyszłą narzeczoną sam na sam czy też raczej w towarzystwie rodziny i znajomych. Aura sprzyja każdemu rozwiązaniu. W końcu Boże Narodzenie to czas, kiedy jest wyjątkowo.

Najnowsze artykuły