16.5 C
Warszawa
poniedziałek, 2 października, 2023

Jakie apartamenty dla młodych milionerów?

Kupowanie nadmorskich apartamentów w znanych kurortach jest popularne wśród młodych milionerów. Posiadanie klimatycznego mieszkania wakacyjnego nad morzem to gratka dla osób posiadających duże oszczędności. Osoby zmęczone pracą, chcące znaleźć wyciszenie na łonie natury chętnie przyjeżdżają na wakacje do Krynicy Morskiej. Stylowe apartamenty wakacyjne PORT-KRYNICA spełnią wymagania młodych milionerów.

Apartament w Krynicy Morskiej: korzystna inwestycja w mieszkanie nad morzem

Milionerzy uwielbiają kupować apartamenty i mieszkania. Wielu z nich traktuje takie zakupy jako dobre, długoterminowe inwestycje. Jakich mieszkań szukają młodzi milionerzy? Przede wszystkim takich, które przyniosą im stały dochód pasywny przez długie lata. Inwestycję powinno charakteryzować unikalne położenie nieopodal centrum, piękny widok z okien i tarasu, bliskość mariny lub portu. Oferta dewelopera PORT-KRYNICA doskonale zaspokaja założenia, jakie mają spełniać mieszkania inwestycyjne dla młodych milionerów. Z zasobnym portfelem można sobie pozwolić na zakup wszystkich apartamentów w kompleksie i zorganizowanie w nim apartamentowca lub hotelu dla wymagających gości.

Luksusowe apartamenty morskie z widokiem po horyzont w Krynicy Morskiej
Luksusowe apartamenty morskie z widokiem po horyzont w Krynicy Morskiej

W jakich inwestycjach kupują mieszkania młodzi milionerzy?

Większość inwestycji, w których kupują mieszkania młodzi milionerzy, mieści się w centrach dużych miast: Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Poznania. Najbardziej prestiżową inwestycją w kraju jest obecnie Złota 44 w Warszawie. To wyjątkowy, luksusowy wieżowiec mieszkalny, w którym zaaranżowano prawie 300 przestronnych apartamentów. Wśród udogodnień, z jakich mogą tu skorzystać młodzi milionerzy, warto wymienić basen, strefę saun, doskonale wyposażoną siłownię i pomieszczenia do odnowy biologicznej, prywatną salę kinową i zewnętrzne jacuzzi. Młodzi milionerzy lubią mieszkać w tętniących życiem miastach. Jeśli chodzi o drugie, trzecie i kolejne mieszkania, zdecydowanie chętniej wybierają kameralne apartamenty, położone w zacisznej, zielonej okolicy.

Luksusowe wakacje nad Bałtykiem: jakie rozrywki czekają na milionerów w Krynicy Morskiej?

Wielu młodych milionerów uwielbia żeglowanie i windsurfing. Krynica słynie z dużej mariny, na wysokim poziomie. Posiadacze jachtów mogą zacumować tu swoją ulubioną łódź. Posiadacze łodzi chętnie kupują mieszkania w inwestycji PORT-KRYNICA, ponieważ inwestycja położona jest bardzo blisko krynickiej mariny. Po wyjściu z budynku w kilka chwil znajdziemy się na terenie mariny lub w samym porcie. Możliwość cumowania swojego jachtu tuż przed domem to bez wątpienia wielki atut.

Dlaczego warto spędzić luksusowy urlop nad polskim morzem?

Oferta turystyczna polskiego wybrzeża dynamicznie zmienia się i obecnie nie odstaje od światowych standardów. Na pomorzu otwierają się butiki znanych projektantów i doskonałe restauracje, łączące tradycyjną kuchnię, która bazuje na darach morza z nowinkami kuchni molekularnej. W Krynicy Morskiej największą popularnością cieszą się świeże ryby wielu gatunków serwowane w licznych smażalniach w centrum miasta i nad samym morzem.

Apartamenty w PORCIE-KRYNICA spełnią oczekiwania inwestorów o najwyższych wymaganiach. Kameralny budynek, położony wśród zieleni to doskonałe miejsce do odpoczynku. Mieszkania w inwestycji będą się cieszyły dużym zainteresowaniem turystów, to 2w1: miejsce do spędzania wakacji i sposób na wypracowanie wysokiego dochodu pasywnego.

Najnowsze artykuły