7 C
Warszawa
niedziela, 3 marca, 2024

Nowoczesne płytki łazienkowe Paradyż wyprzedzają konkurencję

Aranżacja łazienki powinna być poprzedzona sporządzeniem projektu układu całego wnętrza. W końcu jest to jedno z najbardziej funkcjonalnych pomieszczeń w domu, gdzie wybiera się komfort i praktyczność ponad estetykę. A jednak dzisiaj nie trzeba rezygnować z jednego na rzecz drugiego. Nowoczesne płytki łazienkowe Paradyż mogą bowiem spełniać funkcje zarówno estetyczne, jak i praktyczne.

Płytki łazienkowe Paradyż, a kwestie bezpieczeństwa

Nie ma chyba takiej łazienki, w której nie znajdzie się ani jednej ceramicznej płytki. Czy to na ścianach, czy na podłodze, jest to wręcz niezbędny materiał budowlany do tego typu pomieszczenia. Płytki łazienkowe Paradyż wyróżnia od konkurencji technologia produkcji, która przystosowuje je do wysokiej odporności na wilgoć już w początkowych etapach procesu wytwarzania. Nic dziwnego, że wyroby ceramiczne szybko stały się oczywistym wyborem przy remoncie czy urządzaniu łazienki. Zerowa wchłanialność wody to nie jedyna cecha płytek, która decyduje o tym, że świetnie nadadzą się do tego pomieszczenia użytkowego. Muszą spełniać też rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, aby zminimalizować ryzyko narażenia zdrowia czy życia domowników. Tam, gdzie krople wody osadzają się na płaskich powierzchniach w dużych ilościach, zawsze może dojść do poślizgnięcia się i powstania obrażeń ciała. Najlepiej decydować się na kupno podłogowych płytek łazienkowych o wysokim stopniu antypoślizgowości. Wtedy ma się pewność, że ich struktura zapobiegnie ślizganiu się nawet na podłodze zalanej wodą.

Nadaj łazience styl za pomocą płytek łazienkowych Paradyż

Łazienkę można urządzić według tych samych stylów, co pozostałe wnętrza w domu. Lecz położenie nacisku na funkcjonalność skłania do rezygnacji z niektórych rozwiązań, które zostałyby wykorzystane gdzie indziej. Zazwyczaj za główny element dekoracyjny służą płytki łazienkowe, których różnorodne wzory i kolorystyka pozwolą na nadanie jej indywidualnego charakteru. Przy ich wyborze, należy kierować się przede wszystkim metrażem pomieszczenia, występowaniem nietypowych konstrukcji (np. poddasze), oświetleniem oraz wielkością i kształtem samych płytek. W małych łazienkach sprawdzą się stonowane, jasne kafelki i minimum mebli. W dużych łazienkach łatwiej jest wybrać duże płytki w ciemnych odcieniach, z efektem 3D, mieszać kilka tekstur ze sobą oraz postawić na bardziej masywne meble. W łazienkach często znaleźć też można ściany czy podłogi w modnych motywach kwiatowych, geometrycznych czy też fakturach imitujących drewno. Taką różnorodność oferty płytek łazienkowych zapewnia firma Paradyż: https://plytki24.pl/Plytki_Lazienkowe.html – doskonal znany, wieloletni producent elementów aranżacyjnych o wysokiej renomie na rynku. Połączenie kompaktowych mebli i nowoczesnych urządzeń sanitarnych daje bardzo elegancki, spójny z naszymi gustami efekt końcowy, który będzie nam służył przez długi czas.

Najnowsze artykuły