16.1 C
Warszawa
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Nowoczesny outsourcing procesowy

Firma Bisar oferuje swoim kontrahentom nowoczesny outsourcing procesowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców zmagających się z regularnymi brakami kadrowymi. W ramach outsourcingu procesowego to Bisar przejmuje całe procesy produkcyjne na terenie zakładu pracy, dbając nie tylko o zatrudnionych pracowników z Azji, ale również o wyniki i efekty ich pracy. Na czym konkretnie polega tego typu rozwiązanie i jakie są podstawowe etapy jego wdrażania?

Nowoczesne rozwiązanie dla firm – outsourcing procesowy

Niedobór rąk do pracy zmusza przedsiębiorców do poszukiwania alternatywnych rozwiązań, które pozwolą utrzymać ciągłość produkcji i rozwoju firmy. Doskonałym rozwiązaniem jest outsourcing procesowy, czyli wydzielenie ze struktury przedsiębiorstwa pewnych procesów lub całych linii produkcyjnych i przekazanie nadzoru nad nimi firmie zewnętrznej – w tym przypadku Agencji Pośrednictwa Pracy. Pracownicy z Azji (bisar.pl) zatrudnieni w ramach outsourcingu procesowego mają zapewnioną pełną obsługę kadrowo-płacową, a także niezbędne szkolenia i badania lekarskie. Przedsiębiorca płaci tu za konkretne efekty pracy, nie za czas jej wykonywania.

Nowoczesny outsourcing procesowy – etapy wdrażania

Z założenia nowoczesny outsourcing procesowy ma być ułatwieniem dla przedsiębiorcy, dlatego staramy się, by plan współpracy z Bisar był jasny, a nasze działania płynne. By skutecznie wdrożyć outsourcing procesowy do przedsiębiorstwa, w pierwszej kolejności poznajemy zasady jego funkcjonowania „od wewnątrz”. Na tym etapie „uczymy się” i wspólnie z Klientem wypracowujemy procedury oraz schematy współpracy oraz zaczynamy rekrutować długoterminowych pracowników z Azji. Kolejnym etapem naszej współpracy jest outsourcing pracowniczy, gdzie przejmujemy odpowiedzialność za zrekrutowany przez nas personel z Azji oraz jego obsługę kadrowo-płacową. Pracownicy z Azji mają przydzielonych od nas koordynatorów i brygadzistów, którzy zarządzają ich pracą, szczególną uwagę przykładając do ich wydajności. W ostatnim etapie wydzielamy linię produkcyjną lub proces w zakładzie Klienta i przejmujemy pełną odpowiedzialność za jego wydajność oraz efekty.

Zalety outsourcingu procesowego

Jedną z największych zalet outsourcingu procesowego jest odciążenie przedsiębiorstwa i przeniesienie całych procesów na firmę zewnętrzną. Pozwala to nie tylko zredukować wielkość zatrudnienia, ale również usprawnić działanie wewnętrznego działu kadrowego. Outsourcing procesowy z Bisar to również znaczne przyspieszenie wdrażania pracowników z Azji i zmniejszenie ich rotacji, a także zwiększenie wydajności całych procesów. Mamy swoje autorskie rozwiązania zarówno przy rekrutacji pracowników z Azji, jak również do późniejszego monitoringu ich pracy i zwiększania jej efektywności. Dbamy o legalność zatrudnienia, odpowiadamy przed jednostkami kontrolującymi, zajmujemy się obsługą medyczną pracowników, dbamy o ich regularne badania i szkolenia, a także gwarantujemy im darmową pomoc prawną i atrakcyjny system lojalnościowy. Wierzymy, że zadowolony pracownik z Azji, to lepszy pracownik.

Zobacz również: Pracownicy z Ukrainy – bisar.pl

Najnowsze artykuły