16 C
Warszawa
niedziela, 24 września, 2023

Płomień zgasł?

Zdarza się, że w naszych związkach zapada nuda. Seks nie daje takiej przyjemności jak kiedyś. Przerwy w uprawianiu seksu są coraz dłuższe, a samo zbliżenie jest raczej … z przyzwyczajenia – monotonne, nudne i bez pasji. Co więc robić? Jak sprawić, by seks znów stał się pełen emocji i by znów był największą przyjemnością w życiu!? Czy to w ogóle możliwe?

Oczywiście, że możliwe. Podpowiadamy Wam, jak sprawić, by znów poczuć bliskość!

Jak przywrócić płomień?

Pomyślałeś o tym, że za mało śpisz? kiepsko jesz? Masz stresującą pracę? Jeśli tak, to się nie dziw, że nie masz ochoty na seks… Postaraj się to zmienić. Wyśpij się, zjedz coś pysznego, zacznij zażywać witaminy – będąc bardziej wypoczętym będziesz cieszył się seksem z partnerką.

Spędzacie wspólnie czas podczas oglądania tv, albo przeglądania facebooka na telefonie? Zacznijcie inaczej spędzać czas. Zagrajcie w jakąś ciekawą grę, wyjdźcie na spacer. To Was zbliży i sprawi, że seks będzie bardziej cieszył!

Macie ustalone swoje domowe obowiązki? Wyręcz ją czasami… Nic Ci się nie stanie jak wstawisz pranie, czy pozmywasz za nią naczynia i dasz jej odpocząć. To w taki sposób tworzy się prawdziwa więź emocjonalnie – serio!

Nie lubisz trzymać się za rękę i publicznie okazywać swojej miłości? Na pewno znasz jakieś sposoby by jednak pokazać jej, że nadal Cię podnieca, że ją kochasz, że tęskniłeś… Zobaczysz jaką radość jej to sprawi i jaką ochotę na seks będzie miała każdego wieczoru… a nawet o poranku…

Na pewno macie wspólne zainteresowania, ale dawno nie robiliście niczego razem? Błąd! Pokazuj partnerce, że podzielasz jej pasje (i odwrotnie, oczywiście). Nawet jeśli nie lubisz chodzić na spacery o kijkach, to choć odrobinę zainteresowania wykaż – ona się odwdzięczy – gwarantujemy.

Popracuj nad pewnością siebie. Brzuszek nieco odstaje? Broda nie taka jak być powinna? Czasami zapominamy o dbaniu o siebie, kiedy już znamy się z partnerką na wylot. Zadbaj o siebie, ona to od razu zauważy i doceni – doceni to, że nadal chcesz jej się podobać!

Zadbaj o odpowiednią atmosferę – i wcale nie mamy tu na myśli romantycznej kolacji przy świecach, ale wasza ulubiona muzyka, wspólny wieczór przed kominkiem, po tym jak spędziliście miło wspólnie dzień? To Was rozpali!


Źródło artykułu: darmowe-pornosy.pl

Najnowsze artykuły