7 C
Warszawa
niedziela, 3 marca, 2024

Trzy propozycje uniwersalnych, świątecznych prezentów, które możesz podarować każdemu

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Jest to czas, który jedni kochają, inni natomiast nienawidzą. Nie mamy zamiaru roztrząsać kto ma rację w tym świątecznym sporze, jednakże cokolwiek nie myślelibyśmy o świętach, konieczne będzie wyposażenie się w odpowiednie prezenty dla naszych bliskich. Wybór podarunków potrafi przysporzyć nam nieco kłopotów, więc w dzisiejszym artykule zajmiemy się kwestią uniwersalnych prezentów, które możemy podarować każdemu.


Świąteczne prezenty – jeden z elementów magii Świąt

Niezależnie od tego, co myślimy o Świętach, to prezenty są jednym z nieodłącznych elementów ich magii. To właśnie szukanie podarunków pod choinką sprawia, że większość dzieci tak bardzo lubi ten szczególny czas każdego roku. Dorosłym zdarza się patrzeć na te kwestie nieco inaczej – Boże Narodzenie kojarzy im się często z wydatkami. Wcale nie musi tak być – są różne propozycje prezentów, na które nie będzie nam potrzebna świąteczna pożyczka. Jakie to propozycje?

Bon podarunkowy – najlepszy świąteczny prezent!

Jedną z najlepszych świątecznych propozycji prezentu, są bony podarunkowe. Te niepozorne kartki są w stanie dać nam to, czego nie dają inne prezenty, mianowicie wybór. Dając komuś kartę podarunkową do jego ulubionego sklepu, niwelujemy w stu procentach ryzyko nietrafionego prezentu, gdyż obdarowana przez nas osoba może iść do sklepu i wybrać co tylko chce, w ramach ustalonej kwoty. Nie musimy więc obawiać się czyjegoś rozczarowanego wzroku przy świątecznym stole, gdyż karty podarunkowe rozwiążą ten problem.

Bardzo dużą zaletą tego rozwiązania jest to, że bony możemy dobierać w zależności od zasobności naszego portfela i spokojnie znajdziemy różne opcje, od tych najtańszych do tych dużo droższych. Dzięki temu możemy być pewni, że uda nam się znaleźć bon o takiej wartości, która nie zrujnuje naszego portfela, ale będzie wystarczająca, żeby ucieszyć obdarowywaną osobę jej prezentem.

Voucher na jakąś ciekawą aktywność

Kolejną niezwykle uniwersalną formą prezentu, jest voucher na jakieś ciekawe wydarzenie. Znajdziemy na rynku całą masę firm, które oferują takie usługi. Na czym polegają takie vouchery? Wygląda to bardzo podobnie, jak kupno biletu do teatru czy na koncert, z tą różnicą, że voucher najczęściej obejmuje takie aktywności, jak chociażby przejażdżka po torze wyścigowym sportowym samochodem, lub skok ze spadochronem. To dosyć ekstremalne propozycje, ale w ofercie firm zajmujących się sprzedażą takich voucherów, znajdziemy dużo spokojniejsze opcje, które nadadzą się dla większej ilości osób, takie jak degustacja czekolady bezpośrednio w jej fabryce, czy karnet na specjalny masaż.

Dlaczego to dobra propozycja prezentu? Przede wszystkim z tego powodu, że nie dajemy komuś rzeczy, tylko przeżycia. Skok na bungee będzie na pewno bardziej emocjonującym momentem, niż chociażby cieszenie się przez pięć minut nowym gadżetem. Dużą zaletą, jeśli chodzi o vouchery na różne okazje, jest to, że na rynku znajdziemy masę przeróżnych aktywności na jakie będziemy mogli kupić komuś bilet. Dzięki temu możemy mieć pewność, że uda nam się znaleźć taką opcję, która podpasuje osobie, którą chcemy nią obdarować.

Najnowsze artykuły