-2.2 C
Warszawa
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

Z wygodnym leżaczkiem od pierwszych dni

Rodzice oczekujących dziecka spisują listę, przygotowując się na chwilę, gdy przyjdzie dziecko na świat. Czas oczekiwania na dziecko, spędzają na poszukiwaniach akcesoriów dla malucha, realizując spisaną listę w praktyce. Jednymi z najważniejszych przedmiotów, które są potrzebne w wyprawce dziecka, jest wysokozadaniowy wielofunkcyjny wózek, łóżeczko stacjonarne lub turystyczne oraz inne potrzebne dziecku akcesoria np. pielęgnacyjne oraz ubranka. Dostępne są także inne akcesoria, które mogą okazać się przydatne w opiece nad niemowlakiem. Jednym właśnie z takich akcesoriów jest leżaczek-bujaczek Kinderkraft Unimo.

Kinderkraft Unimo to polski, nowoczesny i bardzo komfortowy leżaczek dla maluszka urodzenia do 18 miesiąca życia. Wykorzystywany on może być jako łóżeczko, leżaczek, bujaczek, a nawet kołyska czy wygodne krzesełko. Unimo to zestaw 5 w 1, to idealny mały mebelek, który spełnia aż tyle funkcji. Jest idealny dla nowonarodzonego malucha, ponieważ pełni rolę bezpiecznego łóżeczka wraz z wygodnym i miękkim materacem z wysokimi ścianami. Maluszka można usypiać w łóżeczku poprzez bujanie leżaczkiem, dzięki bezpiecznym, wygiętym płozom można wprawić w ruch łóżeczko lekko wprawiając je w ruch.

Kinderkraft Unimo to sprytny i funkcjonalny leżaczek, który można szybko i w łatwy sposób przekształcić w wygodne krzesełko. Już kilkumiesięczny maluch, który próbuje już siadać, może być bezpiecznie umieszczany na krzesełku. Wyposażony jest w 3 – punktową uprząż-pasy które łatwo ukryć. Materacyk może być obniżony do samego dołu, przyjmując z pozycję łóżeczka, wystarczy zaczepić i ustawić w formie głębokiego fotelika. Każda z możliwych ustawień poziomu nachylenia kołyski, stanowi komfortową formę całości leżaczka Unimo. Materac jest wbudowany wraz ze stelażem, dzięki czemu jest możliwa pełna stabilizacja podłoża. Dziecko może przyjąć najwygodniejszą pozycję przy użyciu właśnie regulowanego, komfortowego oparcia.

Bujaczek-leżaczek Kinderkraft Unimo to łatwa w obsłudze konstrukcja, ponieważ szybko oraz łatwo się składa w jednej chwili. Ma małe i kompaktowe rozmiar, jest stworzony do przechowywania na małych powierzchniach. Kinderkraft Unimo spełnia wszystkie wymagane europejskie normy bezpieczeństwa, więc jest on bardzo bezpieczny dla dzieci już pierwszego dnia narodzin. Kinderkraft Unimo posiada w swoim wyposażeniu moskitierę, dzięki której dziecko ma ochronę przed różnego rodzaju owadami. Całość leżaczka-bujaczka Kinderkraft Unimo wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, przyjaznych dla małych dzieci.

Najnowsze artykuły