9.6 C
Warszawa
sobota, 24 lutego, 2024

Klapki marki Chloe

Marka Chloe jest świetnie znana wszystkim miłośniczkom mody, które stawiają na ponadczasową jakość i styl. Ten francuski dom mody powstał w połowie lat 50 XX wieku, dlatego może poszczycić się już naprawdę całkiem długą historią. Ubrania i dodatki od Chloe są pożądane na całym świecie, a współcześnie, gdy moda na rzeczy rodem z Francji święci triumfy, kobiety jeszcze chętnie kupują klapki Chloe oraz inne modele butów.

Co charakteryzuje Chloe klapki?

Marka Chloe to brand premium, dlatego wszystkie propozycje wykonane są z najlepszych gatunkowo materiałów, z najwyższą starannością i dbaniem o szczegóły i detale. Każda rzecz marki to tak naprawdę inwestycja na lata, dlatego wybierając dla siebie na przykład klapki, można mieć pewność, że posłużą przez kilka sezonów. Wśród kultowych propozycji od marki znajdują się proste i minimalistyczne klapki ze skóry w różnych odcieniach brązu. To właśnie ten materiał i ta kolorystyka jest charakterystyczna dla butów oraz torebek francuskiej marki. Ubrania i dodatki są utrzymane w naturalnym, minimalistycznym stylu, dlatego spokojnie można nazwać je ponadczasowym. W przypadku klapek od marki Chloe często wykorzystywany materiał to poza skórą licową zamsz, korek i drewno. W swoim portfolio marka ma między innymi fantastyczne chodaki z drewnianą podeszwą, które spodobają się miłośnikom mody lat 70.

Do czego pasują klapki Chloe?

Ubrania i dodatki od Chloe mają w sobie ducha rebelii, nawiązują do mody dzieci kwiatów, która narodziła się właśnie w latach siedemdziesiątych. Projektanci marki często stawiają zatem na rzeczy, które można wykorzystać podczas tworzenia stylizacji na co dzień. Z jednej strony są one odrobiną nieformalne, z drugiej niezwykłe designerskie. Wśród butów od Chloe najczęściej pojawiają się modele na płaskiej podeszwie lub niewysokim obcasie. Dzięki temu buty te są bardzo wygodne i można nosić je na co dzień na przykład do letnich wakacyjnych stylizacji. Taki jest zresztą charakter klapek. To buty, których nie zakłada się do pracy, a w swoim czasie wolnym. Klapki doskonale korespondują z torebkami marki, które już od dawna uznawane są za prawdziwą klasykę. Jeżeli w tym roku pragnie się wzbogacić swoją garderobę o nietuzinkową parę butów, klapki Chloe będą idealnym wyborem. Francuskie marki nabierają rozpędu, zatem wybór tych butów będzie najlepszym dowodem na to, że trzyma się rękę na modowym pulsie. Szeroki wybór butów marki Chloe można znaleźć w butikach marki, a także w multibrandach internetowych, które stawiają na selektywne marki.

Najnowsze artykuły