14.5 C
Warszawa
niedziela, 24 września, 2023

Masturbacja lepsza od seksu z partnerem?

Nie jesteś jedyną kobietą, która woli zabawy solo, niż seks ze swoim partnerem. Serio. Często bywa tak, że masturbacja to powód do pewnych zgrzytów i nieporozumień w związku, bo dlaczego, a po co, a nie podobam Ci się, a nie zadowalam Cię… bla bla.

Panowie, my po prostu czasami lubimy się podotykać same…

Całkiem inaczej jest w przypadku, gdy jesteśmy singielkami. Niektóre wieczory po prostu muszą się skończyć zabawą solo, jeśli nie chcemy wpuścić do łóżka „byle kogo”, tylko po to by zaspokoić swoje żądze.

Dlaczego niby masturbacja jest lepsza od seksu?

Bo trwa krócej – często bywa tak, że zwyczajnie nie ma czasu na grę wstępną i bzykanko, nawet szybki numerek, może okazać się zbyt długi – a my nie chcemy spóźnić się do pracy. Masturbacja podczas szybkiego porannego prysznica doda energii.

Bo zabawy w pojedynkę są… czyste. Nie śmiejcie się, tak po prostu jest. Nie pocimy się, nie używamy lubrykantów, nie mamy kontaktu ze spermą. Czysto, szybko i przyjemnie.

Bo masturbacja jest dużo prostsza – nie ma dziwnych pozycji, gier wstępnych, pocałunków, pieszczot, które nie każdemu się w danej chwili mogą podobać. Dobra, to jest przyjemne, ale nie jak chcemy po prostu zaznać orgazmu – szybko.

Bo masturbacja jest bezpieczniejsza – tego chyba nie musimy tłumaczyć. Podczas zabaw solo nie zarazimy się wirusem HIV czy innymi chorobami wenerycznymi, a także nie zaznamy żadnej infekcji.

Bo przeżycia podczas zabaw solo są bardziej intensywne – nie w każdym przypadku, ale jednak. Wiele kobiet przyznaje, że zabawa solo to lepszy orgazm.

A Wy jakie macie zdanie na temat masturbacji, może wiecie z własnego doświadczenia o czymś,  co jeszcze, musiało by znaleźć się na liście zalet masturbacji? A może przeciwnie – może macie jakieś uwagi, dlaczego masturbacja jest gorsza od seksu z partnerem/partnerką?

Masturbacja nie jest niczym wstydliwym, zarówno kobiety jak i mężczyźni potrzebują chwili relaksu, chwili tylko dla siebie i dla swojego ciała, a zabawa solo jest świetną okazją do tego wszystkiego.

Najnowsze artykuły